Bakış Matbaacılık olarak firmamızın internet sitesini yeniledik. Kolay kullanım paneli, hızlı iletişim modülleri, teknolojik tasarımı ve çağa uygun ara yüzü ile sitemiz yayına girdi. 

Matbaacılık adına verdiğimiz tüm hizmet detaylarına ulaşabileceğiniz internet sitemizde, sipariş formu ve iletişim formu gibi isteklere, taleplere hızlı yanıt verilecek modüller yer alıyor. Verdiğimiz hizmetler kapsamında; katalog, dergi, resmi evrak, sürekli form, kartvizit, broşür, kartela, bloknot, anahtarlık, bardak altlığı, ajanda, cepli dosya, özel kutu ve çanta, zarf, klasör, antetli etiket (Kauçuk Etiket), sertifika, sticker, takvim, amerikan servis gibi birçok ürünün detayına internet sitemizden ulaşılabiliyor.

‘Hizmetlerimiz, makine parkurumuz, çalışma sistemimiz, örnek çalışmalarımız’ gibi müşterilerin görmek istediği birçok konuyu internet sitemiz aracılığı ile yayınlıyoruz.

Haberler ve duyurular ile sürekli güncel halde kalan sitemizden aynı zamanda kullanıcılar oluşturduğumuz kampanyalardan anında haberdar oluyor.

Yeniliklerle sürekli olarak büyüyen ve hizmet ağını her geçen genişleten Bakış Matbaacılık “Güvenin, Tecrübenin, Kalitenin Adresi” olarak zihinlerde yer etmeye devam edecek...