1960 yılında ilk adımlarını atan ve bugüne kadar çalışmalarına aralıksız devam eden, ileri teknolojiye sahip makinaları, yenilikçi anlayışı ile yılların tecrübesini bir araya getiren Bakış Matbaacılık, uzman personel kadrosu ve hızlı çözümleri ile hizmetleri ile hizmet ağını genişletmeye ve yenilikçi çalışmalara imza atmaya devam ediyor. Web sitesini yenileyen Bakış Matbaacılık, sosyal medya mecralarına da (Facebook – Twitter) hızlı bir giriş yaptı.

Hızlı ve Kolay İletişim Olanağı

Enformasyon toplumu ile birlikte, teknolojik imkanların sağladığı kolaylıklara hızlı ve sağlıklı bir şekilde ulaşmak isteyen kullanıcılar, sosyal medya araçları ile firmaları inceleme, öneri, istek, şikayette bulunma gibi imkanlara ulaşırken, sektörlerle ve firmalarla ilgili bilgi alıp, teklif isteyebiliyor. Bu bilgilerin ışığında atılımlara devam eden Bakış Matbaacılık sosyal medyada da yerine alarak kullanıcılara ulaşmaya başladı.

Kampanyalar ve Haberler

Siz de firmamızı sosyal medya hesaplarımızdan www.facebook.com/bakismatbaa -  www.twitter.com/bakismatbaa takip edebilir, firmamızın kampanyalarına ve haberlerine ulaşabilir,  hesaplarımızın mesaj ağları kısmı ile bizimle iletişime geçebilirsiniz.